M 30
Prezentare traseu mijloc de transport
Bastion - Piata Badea Cartan - Gen.V.Economu - Romtrans - Lugojului - Primaria Ghiroda - Ialomita - Pod Ghiroda, si retur:
Pod Ghiroda - Ialomita - Primaria Ghiroda - Lugojului - Gen.V.Economu - Piata Badea Cartan - A. Popovici - Bastion