Se afişează 71-80 din 620 rezultate.
-
Dambovita - Crizantemelor - Mangalia - Bd. - ul Iuliu Maniu - Bd. - ul Regele Carol I - Piata Al. Mocioni - Piata Sf. Maria - Parc Doina - Piata N. Balcescu - Memorandului, si retur
-
Gara Timisoara Nord - Bd. - ul Regele Carol I - Piata Al. Mocioni - Piata Sf. Maria - Parc Doina - Piata N. Balcescu - Piata Crucii - Strada Cluj - Sala Olimpia - Deliblata - Banatim - Fabrica de Detergenti - Mecatim - Spumotim - Printul Turcesc -...
-
Bd. - ul Dambovita - Banatul - Transilvania - Liviu Rebreanu - Gh. Ranetti - Brancoveanu - Drubeta - Salcamilor - Calea Martirilor - Spitalul Judetean - Bd. - ul Sudului - Piata Gen.Ghe.Domasnean, si retur
-
Bastion - Piata Badea Cartan - Gen.V.Economu - Lugojului - Primaria Ghiroda - Ialomita - Pod Ghiroda, si retur
-
Bastion - Piata Badea Cartan - V. Economu - Aleea Padurii V. - Giarmata Vii - Giarmata Vii Complex - Giarmata Vii, si retur
-
Piata Mocioni - Brancoveanu - Dambovita - Liceu Auto - Abator - Utvin Platforma Industriala - Utvin Biserica - Utvin Balta - Pod Sanmihaiu Roman - Sanmihaiu Roman Peco - Primarie Sanmihaiu Roman - Sanmihaiu German Strand - Sanmihaiu German Biseric...
-
Rang (tip tren): Regio
Numar tren: 2608
Ora sosire: 17:30
Ruta: Arad 16:10 - Aradu Nou 16:17 - Sinandrei 17:12 - Timisoara Nord 17:30
-
Rang (tip tren): Regio
Numar tren: 2604
Ora sosire: 15:07
Ruta: Arad 13:37 - Aradu Nou 13:44 - Sinandrei 14:43 - Timisoara Nord 15:07
-
Rang (tip tren): Regio
Numar tren: 2602
Ora sosire: 5:49
Ruta: Aradu Nou 4:45 - Sinandrei 5:30 - Timisoara Nord 5:49
-
Rang (tip tren): Regio
Numar tren: 2606
Ora plecare: 16:05
Ruta: Aradu Nou 15:00 - Sinandrei 15:44 - Timisoara Nord 16:05
84979679721458188191600153415891646